O nás

Home    |    O nás

Pripravený kedykoľvek zvládnuť akúkoľvek inštaláciu zemných skrutiek.

Spoločnosť KRINNER SK, s.r.o. bola založená v roku 2008 so zameraním na distribúciu produktov spoločnosti KRINNER Schraubfundamente Gmbh na území Slovenskej republiky. Inovácia je pre firmu rozhodujúcim faktorom a preto firma Krinner vyvíja viac ako 15 rokov  nové systémy na výstavbu základov, ktoré šetria čas a náklady. Nielen drevostavbu Vám založíme za zlomok času potrebný  pre vykopanie a zabetónovanie základov a to vďaka zemným skrutkám KRINNER. Základy je  možné zaťažiť okamžite, bez technologickej prestávky nutnej pri betonáži.

KRINNER SK, s.r.o.

Nové možnosti na výstavbu základov, ktoré šetria čas a náklady

So zemnými skrutkami KRINNER získate veľa výhod, v porovnaní s betónovými základmi, ktoré si Vás určite získajú. Výrobky boli navrhnuté tak, aby maximálne podporovali trvalú udržateľnosť a pri montáži základov zabezpečovali ich vysokú úroveň účinnosti a bezpečnosti.

1250

Realizovaných projektov

3870

Spokojných zákazníkov

20830

Osadených zemných skrutiek

24

Profesionálny tím

Nie len základy, ale aj ďalšie použitie zemných skrutiek

Okrem základov Vám pomôžeme pri výstavbe plotov a brán, ktoré ukotvíme na zemné skrutky KRINNER. V oblasti záhrad a voľného času  Vám vieme zabezpečiť základy pre slnečníky, vešiaky/sušiaky prádla, skleníky, tieniace zariadenia, schránky, lavičky, terasy, detské ihriská. Ani v priemysle nezaostávame a vieme zabezpečiť základy pre výrobné a skladové haly, zástavky, stavebné kontajnery, hotové garáže  ale aj pre protihlukové steny, dopravné značkovacie tabule, semafóry a iné.

Sme schopní v krátkom čase vyhodnotiť a pripraviť projekt  FVE, zrealizovať zemné testy, zhotoviť zakladanie pomocou zemných skrutiek, postaviť konštrukciu, namontovať fotovoltické panely a to aj ako kompletnú dodávku FVE alebo subdodávku zakladania a montáže konštrukcie FVE s panelmi.

Naša činnosť a produkty sú vysoko profesionálne s maximálnym dôrazom na renomé značky, kvalitu, rýchlosť, transparentnosť. Tieto skutočnosti sú podložené viac ako 170 MW zrealizovaných fotovoltických elektrární po celej Európe.

KRINNER SK, s.r.o.

Eiusmod tempor incididunt labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendis ultrices gravidar hisus do viverra maecenas.
John Doe
Designer
Adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida viverra maecenas.
John Doe
Designer
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua gravida lacus vel facilisis.
John Doe
Designer

Plumber

Adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida.

Company

About
Team
Contact us
Locations

Services

Pilke leaking
Drain cleaning
Toilet leaking
Overflowing

Newsletter

Dolor amet, consectetur adipiscing elit sed
do eiusmod tempor incididunt