Zemné skrutky KRINNER

Home    |    Zemné skrutky KRINNER

Zemné skrutky KRINNER

Máte stavebný projekt a kladiete osobitný dôraz na ekologickosť, bezpečnosť a efektívnosť? Tieto aspekty by ste potom mali brať do úvahy pri plánovaní svojich základov. Základová konštrukcia so zemnými skrutkami KRINNER je inovatívnou a udržateľnou alternatívou ku klasickému betónovému základu.

Zemné skrutky sú založené na princípe pilótových základov – jedného z najstarších a najspoľahlivejších typov základov. Zemná skrutka sa skladá z pozinkovanej oceľovej rúry so zváraným závitom, je určená na bezpečné prenášanie vodorovného a zvislého zaťaženia do základovej zeminy a je inštalovaná pomocou jednoduchého náradia. Tento typ základov je schopný prenášať rovnaké zaťaženie ako betónové základy. Použitie zemných skrutiek ako základov vás tiež zbaví nutnosti premiestňovať pri výstavbe akúkoľvek zeminu.

HOBBY skrutky

Hobby skrutky sú vhodné pre všetky stavby na vašej záhradke. Ocenia ich predovšetkým domáci kutilovia (lavičky, záhradné domčeky, zastrešenia, ploty, preliezačky (detské ihriská), slnečník, sušiak na prádlo). Sú ekologické a ušetria Vám čas. Ak sa po čase rozhodnete vašu stavbu premiestniť, jednoducho ju vyberiete von a zavŕtate na nové miesto.

HOBBY Skrutky U

kotvenie drevených prvkov

Vhodné na lavičky, záhradné domčeky, skleníky, zábradlie, drevené terasy/mostíky, vybavenie detských ihrísk  (kotvenie drevených prvkov)

HOBBY Skrutky M

kotvenie kovových a drevených prvkov

Vhodné na lavičky, menšie záhradný domček, skleník , zastrešenie, stany na akciu, menšie drevodomčeky  (kotvenie kovových  a drevených prvkov)

HOBBY Skrutky G

kotvenie kovových prvkov

Vhodné na zábradlie, ploty s pletivom, slnečníky, zastrešenia, sušiak na prádlo (kotvenie kovových prvkov)

Výhody zemných skrutiek

1. Najrýchlejšie základy

So zemnými skrutkami nemusíte kopať základy - konštrukcia bude pevne upevnená aj bez nich.

2. Efektívne, ekonomické

Zemné skrutky KRINNER sú veľmi efektívne a podstatne lacnejšie riešenie ako betónovať základy.

3. Bezpečné, ekologické

Dbáme na maximálnu bezpečnosť osadenia zemných sktrutiek

PROFI skrutky

Profesionálne skrutky sú certifikovaným stavebným materiálom. Výhodou je celoročná montáž, ktorá nie je ovplyvnená počasím. Ceny sú uvedené na dopyt, nakoľko pri stavbách potrebujeme podklady (napr. aká je zemina, únosnosť skrutky a pod).

PROFI Skrutky M

kotvenie kovových a drevených prvkov

Hotové garáže, záhradný domček, dom, skleník , zastrešenie,obytné kontajnery, drevodomčeky (kotvenie kovových a drevených prvkov)

PROFI Skrutky G

kotvenie kovových prvkov

Vhodné na záhradne domčeky, domy zábradlie, ploty s pletivom, zastrešenia, (kotvenie kovových prvkov)

PROFI Skrutky F

kotvenie kovových a drevených prvkov

Vhodné na lavičky, hotové garáže, záhradný domček, skleník , zastrešenie, stany na akciu, obytné kontajnery, drevodomčeky (kotvenie kovových a drevených prvkov)

POTREBUJETE PORADIŤ?

Zavolajte nám alebo nám napíšte

Naši pracovníci sú uznávanými profesionálmi, pretože sme odhodlaní poskytovať perfektné služby.

(+421) 41 564 3177   |   info@zemneskrutky.sk

Nové možnosti na výstavbu základov, ktoré šetria čas a náklady

So zemnými skrutkami KRINNER získate veľa výhod, v porovnaní s betónovými základmi, ktoré si Vás určite získajú. Výrobky boli navrhnuté tak, aby maximálne podporovali trvalú udržateľnosť a pri montáži základov zabezpečovali ich vysokú úroveň účinnosti a bezpečnosti.