HOBBY skrutky séria M

Home    |    Zemné skrutky KRINNER

HOBBY skrutky

Hobby skrutky sú vhodné pre všetky stavby na vašej záhradke. Ocenia ich predovšetkým domáci kutilovia (lavičky, záhradné domčeky, zastrešenia, ploty, preliezačky (detské ihriská), slnečník, sušiak na prádlo). Sú ekologické a ušetria Vám čas. Ak sa po čase rozhodnete vašu stavbu premiestniť, jednoducho ju vyberiete von a zavŕtate na nové miesto.

Séria M

Vhodné na lavičky, menšie záhradný domček, skleník , zastrešenie, stany na akciu, menšie drevodomčeky  (kotvenie kovových a drevených prvkov)

Zemná skrutka M 76 x 800 - M12

kotvenie kovových a drevených prvkov

Zemná skrutka ukončená 6-hrannou prírubou. V strede príruby je otvor s metrickým závitom pre priame priskrutkovanie nadstavby. Dĺžka skrutky 800 mm, vonkajší priemer 76 mm, rozmer stredovej matice M12. Typ montáže : inštalačný kľúč alebo vŕtačka KR 20

Zemná skrutka M 76 x 1000 - M12

kotvenie kovových a drevených prvkov

Zemná skrutka ukončená 6-hrannou prírubou. V strede príruby je otvor s metrickým závitom pre priame priskrutkovanie nadstavby. Dĺžka skrutky 1000 mm, vonkajší priemer 76 mm, rozmer stredovej matice M12. Typ montáže : inštalačný kľúč alebo vŕtačka KR 20

Výhody zemných skrutiek

1. Najrýchlejšie základy

So zemnými skrutkami nemusíte kopať základy - konštrukcia bude pevne upevnená aj bez nich.

2. Efektívne, ekonomické

Zemné skrutky KRINNER sú veľmi efektívne a podstatne lacnejšie riešenie ako betónovať základy.

3. Bezpečné, ekologické

Dbáme na maximálnu bezpečnosť osadenia zemných sktrutiek

Nové možnosti na výstavbu základov, ktoré šetria čas a náklady

So zemnými skrutkami KRINNER získate veľa výhod, v porovnaní s betónovými základmi, ktoré si Vás určite získajú. Výrobky boli navrhnuté tak, aby maximálne podporovali trvalú udržateľnosť a pri montáži základov zabezpečovali ich vysokú úroveň účinnosti a bezpečnosti.