PROFI skrutky Séria F

Home    |    Zemné skrutky KRINNER

PROFI skrutky

Profesionálne skrutky sú certifikovaným stavebným materiálom. Výhodou je celoročná montáž, ktorá nie je ovplyvnená počasím. Ceny sú uvedené na dopyt, nakoľko pri stavbách potrebujeme podklady (napr. aká je zemina, únosnosť skrutky a pod).

Seria F

Vhodné na lavičky, hotové garáže, záhradný domček, skleník , zastrešenie, stany na akciu, obytné kontajnery, drevodomčeky  (kotvenie kovových  a drevených prvkov)

Zemná skrutka F 76 x 800 - R

kotvenie kovových a drevených prvkov

Zemná skrutka ukončená prírubou. V strede príruby je otvor s metrickým závitom M24 pre priame priskrutkovanie nadstavby. Dĺžka skrutky 800 mm, vonkajší priemer 76 mm . Typ montáže: vŕtačka KR20 alebo strojná montáž (stroj DINO).

Zemná skrutka F 76 x 1000 - R

kotvenie kovových a drevených prvkov

Zemná skrutka ukončená prírubou. V strede príruby je otvor s metrickým závitom M24 pre priame priskrutkovanie nadstavby. Dĺžka skrutky 1000 mm, vonkajší priemer 76 mm . Typ montáže: vŕtačka KR20 alebo strojná montáž (stroj DINO).

Zemná skrutka F 76 x 1300 - R

kotvenie kovových a drevených prvkov

Zemná skrutka ukončená prírubou. V strede príruby je otvor s metrickým závitom M24 pre priame priskrutkovanie nadstavby. Dĺžka skrutky 1300 mm, vonkajší priemer 76 mm . Typ montáže: vŕtačka KR20 alebo strojná montáž (stroj DINO).

Zemná skrutka F 76 x 1600 - R

kotvenie kovových a drevených prvkov

Zemná skrutka ukončená prírubou. V strede príruby je otvor s metrickým závitom M24 pre priame priskrutkovanie nadstavby. Dĺžka skrutky 1600 mm, vonkajší priemer 76 mm . Typ montáže: vŕtačka KR20 alebo strojná montáž (stroj DINO).

Výhody zemných skrutiek

1. Najrýchlejšie základy

So zemnými skrutkami nemusíte kopať základy - konštrukcia bude pevne upevnená aj bez nich.

2. Efektívne, ekonomické

Zemné skrutky KRINNER sú veľmi efektívne a podstatne lacnejšie riešenie ako betónovať základy.

3. Bezpečné, ekologické

Dbáme na maximálnu bezpečnosť osadenia zemných sktrutiek

Nové možnosti na výstavbu základov, ktoré šetria čas a náklady

So zemnými skrutkami KRINNER získate veľa výhod, v porovnaní s betónovými základmi, ktoré si Vás určite získajú. Výrobky boli navrhnuté tak, aby maximálne podporovali trvalú udržateľnosť a pri montáži základov zabezpečovali ich vysokú úroveň účinnosti a bezpečnosti.